Autor:
Pexels.com

Seminar „Kuidas hoida töötajate tööheaolu?“

Tööheaolu juhtimisega tuleb ettevõttes tegeleda süsteemselt ja järjepidevalt, sest vastasel juhul mõjutab töökeskkond negatiivselt töötajate vaimset tervist.
Tartu Ülikooli Tallinna esinduse ja Tallinna ettevõtluskeskuse koostöös korraldataval Majandusakadeemia seminaril „Kuidas hoida töötajate tööheaolu?“ vaadatakse:

  • Millised on stressi ja läbipõlemise ohumärgid organisatsioonis?
  • Millised tegurid kasvatavad ja millised kahjustavad tööheaolu?
  • Mis on juhi roll ja mida meeskonnas saab teha, et tööheaolu hoida ja kasvatada?

Seminari tulemusena oskate oma meeskonnas märgata probleeme tööheaoluga. Olete juhina teadlik oma rollist tööheaolu kujundamisel ettevõttes ja suudate leida võimalusi selle parandamiseks.

Lektor Kaire Piirsalu-Kivihall on Tartu Ülikooli nooremteadur ja doktorant.
Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna, omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis inimressursi juhtimise erialal ja täiendanud end Tampere Ülikoolis.

Kaire on töötanud edukate rahvusvaheliste brändidega ning tal on õnnestunud kogemusi koguda ka Euroopa edukamate tööandjate juures. Ta on ka Äripäeva Personalijuhtimise teabevara kaasautor ja avaldanud artikleid väljaannetes Personali Praktik, Äripäev, Postimees jm.

Seminar on tasuta, kuid palume registreeruda

Majandusakadeemia on seminaride sari ettevõtjatele, mida Tartu Ülikooli Tallinna esindus ja Tallinna ettevõtluskeskus korraldatavad koostöös alates 2012 aastast. Sarja eesmärk on tutvustada majandusalaseid teadusuuringuid ning näidata nende toetavat ja abistavat rolli majanduskeskkonna, ettevõtluse ja ettevõtlusoskuste arendamisel.

Seminarid toimuvad teisipäeviti kl 10-11:30 TÜ Tallinna esinduses (Teatri väljak 3 aud 311 (st Solarise keskuse vastas Rävala pst 10 raamatukogu maja III korrusel)).

 

Image
Majandusakadeemia teemad 2023s
Delta trendipäev 2023

JÄRELVAADATAV: Delta trendipäev 2023 „Tehisaru – kas ülepaisutatud teema, tehnoloogiline revolutsioon või tavapärane innovatsioon?“

Narva-Jõesuu elektripostid

Õiglase ülemineku fondi konsortsium toetab Ida-Virumaal nii tehnoloogilist kui ka ühiskondlikku siiret 

tiimid ja mentorid SPARK HUB’is

Starter eelinkubatsiooni programmi tiimid said mentoritelt uut motivatsiooni ideede edasiarendamiseks