Foto:
Unsplash

Lõputööde teemamess 2022


Lõputööde teemamess toimub 15. septembril kl 9-12 Deltas. Teemamessi eesmärgiks on tekitada huvi erinevate õppetoolide uurimisteemade vastu ja aidata selles valimisprotsessis. Kõigil on võimalik ennem messile tulekut teha eeltööd ja valikuid võimalike teemade, juhendajate ja nende uurimisvaldkondade vahel. Selleks oleme ülesse laadinud uurimisvaldkondi tutvustavad videod koos õppejõudude poolt välja pakutud lõputööde teemadega. Soovitame kõik videod läbi vaadata ja selle põhja tulla huvipakkuva juhendaja jutule 15. septembril.

Teemamessi toimumise päeval 15.sept. kl 9-12 ootame kõiki lõputööde kirjutajaid ja lõputööde juhendajaid Deltasse. Deltas on kõigil tudengitel võimalik külastada oma tulevast juhendajat tema enda kabinetis, et nende kohta lähemalt uurida ning ning sõlmida koostöö kokkuleppeid.

Head tulevased lõpetajad, ootame teilt aktiivset osavõttu.

Allpool leiate kõik teemamessi videod ja juhendajate pakutavad teemad.

Bakalaureusetööde teemade nimekiri.

Magistritööde teemade nimekiri.

Tartu Ülikooli majandusteaduskonna bakalaureuseõppe kolmanda kursuse tudeng Kristian Kutsar ja õppeala asejuhataja Kertu Lääts arutavad, millal, kuidas ja mida peaks lõputöö kirjutajana arvestama.

Ettevõtluse õppetoolJuhtimise õppetoolMajanduse modelleerimise õppetoolMajandusteooria õppetoolRahanduse ja majandusarvestuse õppetoolRahvusvahelise ettevõtluse ja innovatsiooni õppetoolRiigimajanduse ja majanduspoliitika õppetoolTurunduse õppetool

#õppimine

Liidriprogramm

Majandusteaduskonna liidriprogramm on mõeldud aktiivsele ja teotahtelisele tudengile, kes soovib lisaks loengusaalis omandatavatele teadmistele võtta ülikoolielust maksimumi ning panustada enda ümber
14.09.2022
#õppimine

Õppimine

Siit leiad pikema ülevaate majandusteaduskonna bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe õppekavade ülesehitusest ning sisust.
14.09.2022
#õppimine
2021/2022. akadeemilise aasta avamine. Foto: Andres Tennus

Tartu Ülikooli uus õppeaasta algab üliõpilaste meeleavaldusega

23.08.2022