Ettevõtte välisomanikele kuulumine suurendab soolist palgalõhet

Kuigi esmapilgul võiks oodata, et globaliseerumine ja konkreetsemalt ettevõtete rahvusvahelistumine ning välisomanikele kuulumine võiks soolist palgalõhet vähendada, näitab kohalike praktikate uurimine pigem vastupidist. Tartu Ülikooli majandusteadlaste uuringust selgub, et välisomanikele kuuluvates Eestis tegutsevates ettevõtetes kipuvad palgad küll suuremad olema, kuid suurem on ka palgalõhe.

Teada-tuntud fakt on, et hargmaistes ettevõtetes, mis tegutsevad korraga mitmes riigis, saavad  töötajad võrreldes kohalike ettevõtetega enamasti suuremat palka. Kuid kui Tartu Ülikooli majandusteadlased Priit Vahter ja Jaan Masso uurisid, kuidas erineb Eestis tegutsevate väliskapitaliga ettevõtete palgalisa meeste ja naiste osas, leidsid nad, et välisosalusega ettevõtetes on sooline palgalõhe oluliselt kõrgem kui kodumaistes ettevõtetes.

Loe edasi ERR Novaatorist.