Noorte äriideede võistlusele Kaleidoskoop oodatakse ettevõtlikke noori

Noorte äriideede võistlusele Kaleidoskoop oodatakse juba 15. korda kõiki ettevõtlikke noori. Veebi teel toimuval võistlusel on igal meeskonnal kolm minutit aega, et esitleda žüriile oma ideed. Eelvooru saab registreerida 7. detsembri südaööni.

Tartu Ülikooli Startup Labi korraldatava võistluse eelvoorus osalemiseks tuleb täita registreerimisvorm ja saata üheminutiline videoesitlus. Eelvoor toimub 10. detsembril veebis ja sellele oodatakse nii startup-meeskondi kui ka õpilasfirmasid. Tutvustada võib nii algusjärgus projektiideed, mõnda prototüüpi kui ka valmis äriideed. Kõigi eelvoorus osalenute seast valitakse välja parimad, kes pääsevad võistlema Kaleidoskoobi finaali Startup Dayl ja võistluse Delta X finaali. Täpsema teabe ja registreerimisvormi leiab Startup Labi kodulehelt.

TÜ Startup Labi juhi Maret Ahoneni sõnul tahab üha enam meeskondi ennast proovile panna just Kaleidoskoobil. "See on võimalus oma ägeda idee või uudse tootega startup-maailmas silma paista. Lisaks pääsevad parimad tudengimeeskonnad ärifestivali Startup Day lavale," selgitas Ahonen.

Varasemad võitjad

Aastate jooksul on paljud meeskonnad saanud oma ideedele hoo sisse just Kaleidoskoobil ja nii mõnestki neist on nüüdseks saanud toimiv ettevõte. Eelmise Kaleidoskoobi võitja on tahkeid šampoonikuubikud tootev meeskond S-Kub. 2019. aasta parimaks Starteri meeskonnaks valitud CommuniCare loob vabatahtlike võrgustikku, mis pakub hooldekodudes elavatele eakatele seltsi ja suhtluskaaslasi. 2019. aasta sügishooaja võitja, õpilasfirma Münt toodab keskkonnasäästlikke hambapesutablette

Võistlust toetab Euroopa Sotsiaalfond ja EIT Health.

Lisateave: Andres Vaher, Tartu Ülikooli Startup Labi turundus- ja kommunikatsioonijuht, 5558 7359, andres.vaher@ut.ee