Otsi uudist

Majandusteaduskonna lõpuaktus toimub 20. juunil kell 16:00 Tartu Ülikooli peahoone (Ülikooli 18) aulas.
  • #tunnustamine
  • uudis
Laupäeval toimub suur vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“. Õhtuse peo avab suurejooneline avaetendus, mille ettevalmistusi tutvustab videos lavastaja Tanel Jonas.
  • uudis
Are you passionate about deep tech and innovation? Mark your calendars for Techhack, the premier event for tech enthusiasts and entrepreneurs!
  • uudis
Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Kunstiakadeemia ning võrdõigusvolinik tähistavad 6.–12. maini üheskoos mitmekesisuse nädalat, mis kannab pealkirja „Mitmekesised Eesti ülikoolid“.
  • #kestlikkus
  • uudis
18. mail saavad tudengilinnas üle viie aasta taas kokku tuhanded Tartu Ülikooli vilistlased. Vilistlaste kokkutulekul „Tagasi ülikooli“ toimuvad loengud ja ekskursioonid üle linna asuvates instituutides, ühislaulmine ja tervituskõned peahoone ees, rongkäik ning suur pidu spordihoones.
  • uudis
16. mail toimub Tallinnas Eesti doktorikooli karjäärikonverents, kus räägitakse doktoriõppe väärtusest ning doktorantide erialastest väljavaadetest. Oodatud on kõik Eesti doktorandid ja doktoriõppest huvitatud.
  • #õppimine
  • uudis
8. maist kuni 20. oktoobrini on kõik huvilised oodatud läbima orienteerumisrada, kus saab tutvuda Tartu Ülikooli ühiselamute ajalooga.
  • #ülikoolist
  • uudis
Euroopa päeva konverents Tartu Ülikooli ajaloomuuseumi valges saalis.
  • #Tartu2024
  • #kooliõpilasele
  • #ühiskonnale
  • pressiteade
Uuel õppeaastal juba viiendat aastat järjest programm „Talendid Tartusse!“.
  • #õppimine
  • #esmakursuslane
  • uudis
7. mail kell 12.15 kaitseb Tanel Hirv majandusteaduste erialal doktoritööd „Internationalisation of the Estonian research system through the lens of bibliometric indicators: criticism and policy recommendations“.
  • uudis
4.–5. oktoobrini 2024 toimub Leedus Vilniuse Ülikoolis rahvusvaheline üliõpilaskonverents „Bridges in the Baltics“, kuhu on oodatud kõikide Balti riikide, sealhulgas Tartu Ülikooli bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased ning doktorandid.
  • uudis
24. aprillil kl 14–18 toimub Brüsselis Euroopa süvatehnoloogia foorum „Deep Tech: Europe’s new wave of innovation“.
  • uudis
Tartu Ülikool ootab doktoriõppesse kandideerima tulevasi teadlasi ja tippspetsialiste.
  • #sisseastumine
  • uudis
Raamatukogu korraldab koos üliõpilasesindusega 22.-26. aprillini aoraamatukogu, kuhu tudengid on õppima oodatud juba alates kella 6st. 20. mail algab aga ööraamatukogu, mil maja on...
  • uudis
Edasiõppimiseks eriala valimine on noorele inimesele sageli esimene suur samm iseseisvasse ellu ja see võib võtta lausa jalad värisema. Millest alustada ja kuidas orienteeruda infotulvas?
  • #sisseastumine
  • uudis
Teispäeval, 12. märtsil toimunud veebipõhine koostöökonverentsil Ukraina ülikoolide õppejõududele keskenduti ettevõtlusõppe ning ülikoolide ettevõtluskoostöö tugevdamisele.
  • uudis
16. aprillil kella 12.00–16.00 toimub Tallinnas Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituudi (EIT) innovaatikakogukondade pakutavaid võimalusi ja taotlusvoore tutvustav võrgustumis- ja infopäev.
  • uudis
Aasia keskuse stipendiumi kandideerimistähtaeg on 25.05.
  • uudis
28. märtsil kell 10 toimub seitsmes Delta loeng. Seekord räägime õpetamisest koolis. Üritus toimub veebis ja on vaadatav nii UTTV kui ka Facebooki kaudu.
  • #ülikoolist
  • uudis
Kontserdisari „Harmonia Universitatis“ on (üli)õpilastele tasuta.
  • #kultuur