Uudised

Teispäeval, 12. märtsil toimunud veebipõhine koostöökonverents Ukraina ülikoolide õppejõududele keskendus ettevõtlusõppe ning ülikoolide ettevõtluskoostöö tugevdamisele.
  • uudis
Aasia keskuse stipendiumi kandideerimistähtaeg on 25.05.
  • uudis
28. märtsil kell 10 toimub seitsmes Delta loeng. Seekord räägime õpetamisest koolis. Üritus toimub veebis ja on vaadatav nii UTTV kui ka Facebooki kaudu.
  • #koostöö
  • #ülikoolist
  • uudis
Kontserdisari „Harmonia Universitatis“. W. A. Mozart „Väike öömuusika“
  • #kultuur
  • uudis
15. märtsil kell 10.15 kaitseb Anastasia Sinitsyna majandusteaduste erialal doktoritööd „Links between segregation processes on the labour and housing markets: evidence from Finland“.
  • uudis
28.02 kl 11 toimub ülikooli spordiklubis Tartu Ülikooli Delta karjääripäev, kus kohtuvad sajad üliõpilased üle poolesaja tööandjaga, kes tutvustavad oma praktika- ja karjäärivõimalusi.
  • pressiteade
Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased olid oodatud 23. veebruaril kell 12 ülikooli aulasse Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktusele.
  • #ülikoolist
  • uudis
Get premium quality education! The University of Tartu offers all level study programs in English.
  • #kooliõpilasele
  • #rahvusvaheline
  • #sisseastumine
  • uudis
28.veebruaril algusega kell 15.00 leiab aset vinge tudengite karjääri toetav seminaride sari. Ürituse eesmärk on pakkuda üliõpilastele võimalust osaleda erinevates karjääri toetavates seminarides
  • #koostöö
  • uudis
2024/2025. õppeaastast jõustuvad muudatused puudutavad sisseastujaid ja üliõpilasi, kes kaaluvad õpingute katkestamist või soovivad tulevikus uuesti tasuta samal õppeastmel õppima asuda.
  • uudis
Veebruarist algas kandideerimine Tartu Ülikooli eesti- ja ingliskeelsesse magistriõppesse ning ingliskeelsesse bakalaureuseõppesse.
  • #sisseastumine
  • pressiteade
Tiimi Transful, juht Kai-Melli kogemus toob välja idee samm- sammulise arengu eelinkubatsiooni programmis
  • uudis
Sellele lainel on liigub ka Tartu Ülikooli ettevõtluse õppetool, pakkudes eelinkubatsiooniprogrammi, mis on loodud selleks, et anda hoogu kõigile projektidele ja loomingulistele ideedele.
Info eelinkubatsioni kohta tuleb siia lehele 09.02.2024
  • uudis
Eesti Vabariigi president Alar Karis tunnustas Andrest märkimisväärse panuse eest Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas turunduse õppetooli juhina, TÜ neuroturunduse labori asutajana, ärifestivali sTARTUp Day algatajana ja Delta majanduskonverentsi elluviijana.
  • #tunnustamine
  • uudis
President Alar Karis tunnustab Eesti Vabariigi aastapäeva eel riigi teenetemärkidega 151 inimest, kellest kaheksa on ülikoolipere liikmed. Pidulik tseremoonia toimub 21. veebruaril kl 13 Eesti Rahva Muuseumis.
  • #tunnustamine
  • uudis
Delta majanduskonverents 2024 „Tulevikukindel Eesti“ kutsub osalejaid süvenema Eesti saavutustesse ja eesseisvatesse väljakutsetesse. Kutsume kaasa mõtlema Eesti saavutuste eesseisvate väljakutsete, ühiskondliku visiooni, majandusliku edu aluste ning tuleviku edulugude üle.
  • uudis
Konkursi „Teadus 3 minutiga“ pidulikul lõppvõistlusel olid viie parima seas ka Tartu Ülikooli liikuvusuuringute nooremteadur Martin Haamer ja matemaatika nooremteadur Hanna Britt Soots.
  • meist mujal
21. veebruaril kell 14.00 kaitseb Diana Gabrielyan majandusteaduste erialal doktoritööd „Essays on Inflation, Expectations and Central Bank Communication“.
  • uudis
Teadlik otsustusloogikate kasutamine hoiab ära ettevõtete pankrotilaine ja aitab keerulistel aegadel elus püsida.
  • meist mujal