Foto:
Andres Vaher

Täiendusõpe majandusteaduskonnas

Tartu Ülikool on Eesti suurim täiendusõppe pakkuja. Majandusteaduskonnas saad testida oma praktilisi kaasusi majandusteooriate järgi - nii klassis kui ka kaugkoolituse vormis. Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Leia majandusteaduskonnast:

  • sobiv täienduskoolitus, mida saab läbida nii Tallinna klassiruumides või kaugkoolitusena. 
  • meelepärane õppeaine majandusteaduskonna õppekavadest, mille toimumiskohaks on Tartu. Loe lähemalt rubriigist "õppeained majandusteaduskonna õppekavades".

Oma majandusteadmisi saad testida siin

  • Sind huvitavad üksikud ained?
  • Tahad jätkata katkenud õpinguid?
  • Soovid kombineerida õppimist erinevates õppeasutustes?

 

Õpi koos üliõpilastega täiendusõppija staatuses.

Nii võid läbida õppekava endale sobivas tempos, kaitsed lõputöö ja jõuad Tartu Ülikooli diplomini. Nii saad alustada õppimist ka juhul, kui ei saanud tasuta õppekohta - kandideerid sellele siis järgmisel aastal. 

Sulle kehtivad samad reeglid, mis üliõpilastele - teed rühmatöid, arvestusi ja eksameid. Õppetöö aeg sõltub tunniplaanist, aga reeglina toimub see neljapäevast  pühapäevani. Ainepunkti hind on 60 eurot/EAP.

 

Õppeaineid saab valida nii päeva- kui ka sessioonõppe vormis toimuvate seast. Majandusteaduskonnas õpetatavate õppekavadega on võimalik tutvuda sisseastumise lehel, majandusteaduskonna õppeained on leitavad õppeinfosüsteemis.

Ainet valides palume pöörata tähelepanu kontaktõppe (st auditoorse õppetöö) toimumisaegadele. Sessioonõppes toimub kontaktõpe reeglina üks kuni kaks korda kuus nädalalõppudel. Ka päevaõppes võib õppetöö toimuda sessiooniti.

Ainete õppimise eest tasumine toimub vastavas teaduskonnas kehtiva ainepunkti hinna alusel. Ühe ainepunkti hind jääb üldjuhul vahemikku 35-65 eurot. Õppetöö toimub koos üliõpilastega ja tunnistuse saamiseks tuleb aine läbida täies mahus (st täita kõik aine läbimiseks ette nähtud nõuded).

Kõik ained ei ole  täiendusõppijatele avatud. Samuti ei ole võimalik soovitud ainekursust täiendusõppena läbida, kui antud aine õppimiseks on vajalikud eeldusained, õppegrupp on täis vmt.

Rohkem infot:

 

Kaugkoolituse toimumisinfo (õppetöö korraldus ja hinnad)

Kursuslaste arvamusi

Lõpuaktust "Suudlus läbi jäätund klaasi". 9.12.2021

 

Vaata 20.06.2020 lõpuaktust "Milleks on vaja koolimaja?!"

Vaata Eesti esimest veebiaktust  7.05.2020

"Õnnelikud need, kes sisse said, aga...?"

 

Karin Liikane
Sotsiaalteaduste valdkond
Majandusteaduskond
täiendusõppe programmijuht
Teatri väljak 3-305, Tallinn
+372 737 6606
Karin Liikane
Sotsiaalteaduste valdkond
Majandusteaduskond
täiendusõppe programmijuht
Teatri väljak 3-305, Tallinn
+372 737 6606
2022 sügissemestri õppetöö algab 28. september
#täiendusõpe

Rahapesu riskide juhtimine ettevõttes

Täiendusõppeprogramm SVMJ.TK.056, 5 EAP (st 130 akadeemilist tundi, sh 8 tundi rühmatööd) Eesti on üle võtnud Euroopa Parlamendi ja Nõukogu nn viienda rahapesu tõkestamise direktiivi (AMLD V).
21.09.2022
#täiendusõpe

Finantsturud

Täiendusõppeprogramm MJJV.TK.017 4,5 EAP Programm on mõeldud eelkõige neile inimestele, kes peavad oma igapäevatöös selgitama ja soovitama klientidele erinevaid investeerimisvõimalusi.
21.09.2022
#täiendusõpe

Eralaenujuhtimine

Täiendusõppeprogramm MJ00.TK.008 4,5 EAP Käime läbi protsessi, mis algab krediidiriskide hindamise, jälgimise ja juhtimise ning laenupoliitika ja -tingimuste väljatöötamisega.
21.09.2022