Õppimine

Esmakursuslane, tutvu uuele üliõpilasele mõeldud infoga

Siit leiad pikema ülevaate majandusteaduskonna bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe õppekavade ülesehitusest ning sisust. Oleme siia rubriigi alla koondanud põhilise informatsiooni, mida võib üliõpilasel vaja minna. Vasakul olevast veerust leiad erinevate õppeastmete alamrubriikide alt olulisemad juhendid, millega soovitame õppetöö käigus kindlasti tutvuda või kui tarvis on kirjutada lõputööd ning sooritada praktikat.

Lisaks leiad lühikese tutvustuse võimalustest veeta osa oma õpingute ajast välismaal. Majandusteaduskonnal on arvukalt Erasmuse üliõpilasvahetuslepinguid Euroopa ülikoolidega ning koostööd tehakse ka mitmete Euroopa väliste ülikoolidega. Uuri välisõpingute alamlehelt täpsemalt.

Üliõpilastöödele kehtivate nõuete kohta leiad kiirelt informatsiooni õppetöö dokumentide alamlehelt. Oleme sinna koondanud kehtiva juhendi, juhendajate uurimisvaldkonnad ning avaldused olulisemate üliõpilastööde kirjutamiseks. Kindlasti soovitame üle vaadata juhised plagiaadi vältimiseks kirjutatavates töödes.

Praktika majandusteaduskonnas

Vahetusõpilaseks välismaale

Tudengielu majandusteaduskonnas

Võta endale tudengivari

Liitu liidriprogrammiga

Üliõpilaste nõustamine

#õppimine
Books

Lõputööde teemamess 2022

20.09.2022
#õppimine

Liidriprogramm

Majandusteaduskonna liidriprogramm on mõeldud aktiivsele ja teotahtelisele tudengile, kes soovib lisaks loengusaalis omandatavatele teadmistele võtta ülikoolielust maksimumi ning panustada enda ümber
14.09.2022
#õppimine
2021/2022. akadeemilise aasta avamine. Foto: Andres Tennus

Tartu Ülikooli uus õppeaasta algab üliõpilaste meeleavaldusega

23.08.2022