Õppimine

Esmakursuslane, tutvu uuele üliõpilasele mõeldud infoga

Siit leiad pikema ülevaate majandusteaduskonna bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe õppekavade ülesehitusest ning sisust. Oleme siia rubriigi alla koondanud põhilise informatsiooni, mida võib üliõpilasel vaja minna. Vasakul olevast veerust leiad erinevate õppeastmete alamrubriikide alt olulisemad juhendid, millega soovitame õppetöö käigus kindlasti tutvuda või kui tarvis on kirjutada lõputööd ning sooritada praktikat.

Lisaks leiad lühikese tutvustuse võimalustest veeta osa oma õpingute ajast välismaal. Majandusteaduskonnal on arvukalt Erasmuse üliõpilasvahetuslepinguid Euroopa ülikoolidega ning koostööd tehakse ka mitmete Euroopa väliste ülikoolidega. Uuri välisõpingute alamlehelt täpsemalt.

Üliõpilastöödele kehtivate nõuete kohta leiad kiirelt informatsiooni õppetöö dokumentide loetelust selle teksti all.  Oleme sinna koondanud kehtiva juhendi, juhendajate uurimisvaldkonnad ning avaldused olulisemate üliõpilastööde kirjutamiseks.

Praktika majandusteaduskonnas

Vahetusõpilaseks välismaale

Tudengielu majandusteaduskonnas

Võta endale tudengivari

Liitu liidriprogrammiga

Üliõpilaste nõustamine

Bakalaureuseõpe

Magistriõpe

Doktoriõpe

Mikrokraadid jt täiendusõppeprogrammid

ETTEVÕTLUS, MAJANDUS JA ÜHISKOND

JUHTIMINE

TURUNDUS

Lisainfot õppekava kohta saab küsida vastava mikrokraadi programmijuhilt või tugipersonalilt.

RAHANDUS JA PANGANDUS (Tallinnas)

PROJEKTIPÕHISED RAHASTUSVÕIMALUSED (Tallinnas)

MAJANDUSARVESTUS JA -ÕIGUS (Tallinnas)

Täiendusõppe programmijuht: Karin Liikane, karin.liikane@ut.ee, 737 6606

Fotomeenutus täiendusõppe lõpuaktusest juulis 2021. Majandusarvestuse lõpetaja Ethel Urbalu koos tütar Heliryga tunnistust kätte saamas.

Image
Täiendusõppe vilistlane Ethel Urbalu koos tütrega tunnistust kätte saamas
#õppimine #sisseastumine

Andmed meeskonna juhtimises

Mikrokraadi eesmärgiks on süvendada teadmisi ja oskusi andmepõhiste juhtimisotsuste kujundamiseks, meeskonnatööks vajaliku infosüsteemi loomiseks ja kasutamiseks.
#õppimine #sisseastumine

Organisatsiooni infosüsteemid ja turvalisus

Mikrokraadi eesmärgiks on süvendada teadmisi ja oskusi organisatsiooni infosüsteemide turvalise arendamise, halduse ning auditeerimise juhtimises.
#õppimine #sisseastumine

Digitaalse ja loova start-up’i käivitamine

Programmi eesmärk on anda õppijatele teadmised ja oskused oma ettevõtte asutamiseks, tutvustada neile oma ettevõtte asutamise strateegiaid ja praktilisi tööriistu idufirma loomiseks.