Õigusteaduskond

Näituse 20 - 324
50409 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST
+372 737 5390
oi@ut.ee

Õigusteaduskonna õppe- ja teadustöö toimub nii Tartus kui Tallinnas.

Õigusteaduskond
Näituse 20
50409 Tartu
Tartu, Tartumaa
EST
oi@ut.ee
Õigusteaduskond
Kaarli pst 3
10142 Tallinn
Tallinn, Harjumaa
EST
oi@ut.ee
Anu Laumets
Anu Laumets
osakonna juhataja
+372 737 5392
+372 510 3803 (5392)
Näituse 20–209

Üldosakonna Tartu osakond

Maria José Schmidt-Kessen
külalisteadur
PhD (õigusteadus)
Peep Pruks
Peep Pruks
projektijuht 0,8 k
PhD (õigusteadus)
+372 510 5511
Näituse 20-215
Mari-Liis Lipstok
täiendusõppe programmijuht, Õigusteaduse bakalaureuse- ja magistriõppe programmijuht
+372 737 6061
+372 529 4599 (6061)
Näituse 20-306
Aive Suik
Aive Suik
konverentsikorralduse ja välissuhtluse spetsialist
+372 737 5386
Näituse 20-306

Täiendusõpe

Sille Avalo
raamatukoguhoidja
MA (infokorraldus)
+372 737 5993
Näituse 13a-007
Laura Kiili
Laura Kiili
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 737 6040
Näituse 20–213
Ave Tiisler
Ave Tiisler
õppekorralduse spetsialist
avalik õigus
+372 737 5977
Näituse 20-318

Avalik ja karistusõigus

Merike Vellend
Merike Vellend
õppekorralduse spetsialist
eraõigus
+372 737 6066
Näituse 13a- 209

Eraõigus

Sille Dammann
Sille Dammann
õppekorralduse spetsialist
+372 737 6065
Näituse 13a-107

Infotehnoloogiaõigus

Sirli Soomlais
Sirli Soomlais
õppekorralduse spetsialist
päevaõpe
+372 737 5390
Näituse 20-324

Päevaõpe

Katri Holst
Katri Holst
õppekorralduse spetsialist
doktoriõpe
+372 737 6062
Näituse 20-213

Doktoriõpe

Maiu Salmistu
Maiu Salmistu
õppekorralduse spetsialist
mag (kirjalik tõlge)
sessioonõpe
+372 737 5397
Näituse 20-324

Sessioonõpe, tunniplaanid

Erika Anna Kaldvee
õppekorralduse spetsialist
+372 737 6065
Näituse 20–303

Infotehnoloogiaõigus

Anette Aav-Büth
Anette Aav-Büth
IT-õiguse projektijuht (tööleping peatatud)
MA (õigusteadus)

Üldosakonna Tallinna osakond

Elizabeth Kasa-Mälksoo
Elizabeth Teodora Kasa Malksoo
prantsuse õiguskeele õpetaja, MAÕP "Rahvusvaheline õigus ja inimõigused" programmijuht
Mari Kamp
infotehnoloogia peaspetsialist
Kaarli pst 3, Tallinn
Ille Peek
Ille Peek
õppekorralduse spetsialist
mag. iur. (õigusteadus)
+372 627 1871
+372 501 8333 (3871)
Kaarli pst 3-216, Tallinn

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused õppekava, VÕTA

Terje Hannus
Terje Hannus
raamatukoguhoidja
+372 627 1896
Kaarli pst 3-109, Tallinn
Piret Murel
Piret Murel
õppekorralduse spetsialist
magistri sessioonõpe
+372 627 1880
Kaarli pst 3-202, Tallinn

Magistriõpe, stipendiumid, praktikad

Kerli Mangelsoo
Kerli Mangelsoo
õppekorralduse spetsialist
avalik õigus
+372 627 1886

Avalik ja karistusõigus

Triin Metsallik
Triin Metsallik
õppekorralduse spetsialist
eraõigus
+372 627 1883
Kaarli pst 3-304, Tallinn

Eraõigus

Merle Ojasalu
Merle Ojasalu
õppekorralduse spetsialist
bakalaureuse sessioonõpe
+372 6271 874
Kaarli pst 3–203, Tallinn

Bakalaureuse sessioonõpe, täiendusõpe, tunniplaanid

Lehte Leesik
Lehte Leesik
õppekorralduse spetsialist
bakalaureuse päevaõpe, rahvusvaheline õigus ja inimõigused
+372 627 1892
Kaarli pst 3-202, Tallinn

Bakalaureuse päevaõpe, rahvusvaheline õigus ja inimõigused õppekava

Tartu osakond

Andra Laurand
haldusõiguse külalislektor
mag (Saksa 1. riigieksam õigusteaduses)
Näituse 20

Tallinna osakond

Tartu osakond

Andres Parmas
karistusõiguse nooremlektor 0,5 k
mag. iur. (õigusteadus)
Näituse 20-322

Tallinna osakond

Tambet Grauberg
karistusõiguse külalislektor 0,5 k
PhD (õigusteadus)
Kaarli pst 3, Tallinn

Tartu osakond

Janno Lahe
Janno Lahe
deliktiõiguse professor
dr. iur. (õigusteadus)
+372 737 5992
Näituse 13a-206
Villu Kõve
tsiviilõiguse kaasprofessor 0,5 k
dr. iur. (õigusteadus)
+372 737 6051
Näituse 13a-205
Martin Käerdi
tsiviilõiguse kaasprofessor 0,5 k
dr. iur.
+372 0654 1122
Näituse 13a-205
Triinu Rennu
eraõiguse nooremteadur
mag. iur. (õigusteadus)
Näituse 20

Tallinna osakond

Kalev Saare
tsiviilõiguse kaasprofessor 0,5 k
dr. iur. (õigusteadus)
+372 627 1877
Kaarli pst 3-305, Tallinn