Kuidas ideed lendama panna

Sellele lainel on liigub ka Tartu Ülikooli ettevõtluse õppetool, pakkudes eelinkubatsiooniprogrammi, mis on loodud selleks, et anda hoogu kõigile projektidele ja loomingulistele ideedele.
09.02.2024

President tunnustas Andres Kuusikut Valgetähe IV klassi teenetemärgiga

Eesti Vabariigi president Alar Karis tunnustas Andrest märkimisväärse panuse eest Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas turunduse õppetooli juhina, TÜ neuroturunduse labori asutajana, ärifestivali sTARTUp Day algatajana ja Delta majanduskonverentsi elluviijana.
07.02.2024
Vastuvõtt võõrkeelsetele õppekavadele kestab veel
Karjäärirännak

Karjäärirännak 2024

Career Expo

Delta karjääripäev 2024

Delta majanduskonverents 2024

Delta majanduskonverents 2024 „Tulevikukindel Eesti“

Delta keskus

Taskuhääling „Tippude teejuht“

Parim majandusharidus Eestis ja esirinnas Põhjamaades

Seda kinnitab Times Higher Education (THE) erialade edetabel, kus Tartu Ülikooli ärinduse ja majanduse erialad on tõusnud 301.-400. kohale. Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast saadud haridus annab sulle laia silmaringi ning arusaamise Eesti majanduses ja ühiskonnas toimuvast, hea analüüsivõime, konkurentsivõime tööturul ning parima suhtlusvõrgustiku kogu eluks.

Tutvu lähemalt meie teaduskonnaga

Majandusteaduskond 85

Erilise sünnipäeva tähistamise puhul esitleme intervjuusarja „Majandusteaduskonna ajavaod“, mis toob meid 1920. aastatest kuni tänaseni. Videoklipid heidavad valgust akadeemilise maailma evolutsioonile, teaduse arengule ja selleaegsele majandus- ja sotsiaalelule. Mõõdukalt optimistliku, kergelt humoorika ja samas ka kriitilise pilguga viime sind ajaloolisele avastusretkele. Uurime, kuidas majandusteaduskond on mõjutanud ühiskonda läbi aegade ning millise jälje on jätnud nii endised kui ka praegused õppejõud ja avaliku elu persoonid.

Kuulama

MJ 85

Majandusteadlased meedias

Tiia VissakEksportöörid, olge muutustele avatud! Äripäev, 25.01.2024