Autor:
Andero Kalju

Valminud on uus õppija töölaud

Alates 12. juunist on Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemis (ÕIS) kasutusel uus õppija töölaud, mis toob õppija jaoks olulise info ühte keskkonda kokku.

„Töölaud on loogilise ülesehitusega ja võiks saada üliõpilastele kasulikuks abivahendiks. Selle testimisse kaasati ka tudengid ja nende tagasiside põhjal tehti täiendusi. Usun, et õppija töölaud on tänu oma uutele funktsioonidele hea võimalus tähtsa info kiireks kättesaamiseks,“ sõnas üliõpilaskonna aseesimees Teele Kanarbik.

Lisaks harjumuspärasele Moodle’i otselingile leiab töölaualt nüüd ka otsetee ülikooli meiliaadressiga seotud postkasti. Töölaua kalendrivaates on ühendatud akadeemiline kalender, ÕIS-i tunniplaan ja Moodle’i kalender. Soovi korral saab tunniplaani viia üle teistesse kalendritesse. Töölaualt leiab ka oluliste kontaktisikute (nt õppekorralduse spetsialisti, programmijuhi) andmed ja nõustamisteenuse registreerimislingi.

Õppija töölaua projektijuht Kerli Vals märkis, et üliõpilaste soovide põhjal valmis esialgu esimeses etapis viis funktsiooni ja tulevikus on plaanis arendusega jätkata. „Ootame kindlasti tudengitelt töölaua kohta tagasisidet. Lisatöid plaanides võtame kasutajakogemust ja tagasisidet võimalust mööda arvesse.“

Kui õppija töölaua kasutamisel ilmneb vigu, palume neist teavitada ÕIS-i kasutajatuge (ois.tugi@ut.ee, 737 6615). 

Tudengid kõndimas

Uuele üliõpilasele

TÜ majandusteaduskonna pusad

TÜ majandusteaduskonna meened

lõigatud ÖÖraamatukogu 3

Ööraamatukogu on avatud perioodil 20. mai – 07. juuni