Autor:
Andres Vaher

Eelinkubatsiooni projektide kaitsmine

31. mail toimus ettevõtluse õppetoolis eelinkubatsiooni projektide kaitsmine, kus tudengid esitlesid oma äriideid. Esitlustel oli ka võistlusmoment, kus žüriiliikmed Meelis Luht, Merike Leego, Triinu Sirge ja Mikk Umbleja, hindasid meeskondade saavutusi.

Võitjaks osutus meeskond nimega Spectrum, kes tegeleb sotsiaalmeedia turunduse lahendustega. Žürii hinnangul näitasid nad programmi käigus kõige suuremat arengut ning nende senine teostus ja idee potentsiaal said kõrgelt hinnatud.

Spectrum: https://www.instagram.com/spectrum.dm/

Programmi üks eestvedaja Märt Summatavet kiitis noorte teotahet ja seniseid saavutusi. "Tudengid näitasid möödunud kolme kuu jooksul suurt pühendumust ja tänu sellele on ka nende ideed silmnähtavalt paremaks muutunud. Olen kindel, et kõik said siit väga hea kogemuse. Programmis osalejatel ja ka uutel soovijatel on sügisel võimalus uuesti liituda. Tulemas on uued töötoad, kus seame fookuse finantsteemadele. Ootan huviga, mis põnevate ideedega seekord programmi tullakse," kommenteeris Summatavet.

Ettevõtluse eelinkubatsioon on mõeldud ettevõtlusainetest või -programmidest väljakasvanud ettevõtlus- ja projektiideede elluviimiseks. Kokkuvõttes said tudengid toetavas keskkonnas mentori abiga arendada ja valideerida oma äriideid. Oma panuse ideede arendamisse ja tekkinud ettevõtlusalastele küsimustele vastamiseks andsid ka ettevõtjad ja oma ala eksperdid, kes käisid seminaride raames oma teadmisi jagamas ja tekkinud küsimustele vastamas. Meeskonnad, kes soovivad oma senise ettevõtlusideega edasi liikuda, on teretulnud liituma sügisel algava eelinkubatsiooni teise osaga.

Pildigalerii on leitav: https://www.facebook.com/UniTartuEconomics/posts/pfbid0v8y7UnVAyz1ZynYSW2FQ2p6Jgho7RP4DM8A4T7oJ6V3UFyHTCYNsmuEQ7QH9Djfnl
 

Täpsem info ettevõtluse eelinkubatsiooni kohta Piia Vettik-Leemet (piia.vettik-leemet@ut.ee) või Märt Summatavet (mart.summatavet@ut.ee). 

 

Algamas on Vikipeedia terminivõistlus

Eesti kõrgkoolid kutsuvad Vikipeediasse artikleid kirjutama

Eesti, Läti ja Leedu lipp ülikooli peahoone ees

Alanud on kolme rektori stipendiumikonkursi 2023/2024. õppeaasta taotlusvoor

Delta X võistlus

Kooliõpilaste ja tudengite võistlus Delta X tuleb taas detsembris!