Autor:
Johan Paul Hion

JÄRELVAADATAV: Futulabi Karjäärireivi „Otse tulevikku“

Kolmapäeval, 8. veebruaril toimus Karjäärireivi „Otse tulevikku“. Kajräärieivi korraldas Tartu Ülikooli Futulab koostöös üliõpilastega.

Karjäärireiv oli sissejuhatav üritus ülikooli karjääripäevadele, kus mitmesuguste erialade ja valdkondade esindajad (sh üliõpilased) jagasid karjääri ülesehitamiseks vajalikke nippe ja nõuandeid. Osalejaid julgustati karjääriredelil edasi pürgima ja oma kutsumust järgima, jätmata sealjuures tähelepanuta enda heaolu.

„Juba teist aastat tõime koos üliõpilastega Tartu Ülikooli tudengiteni inspireerivad kogemuslood, mis aitavad mõista võrgustiku, õppimise, proovimise, riskimise, läbikukkumise, kogemuste ja muude karjääri edendamise tahkude olulisust. Selleaastasel karjääriüritusel Karjäärireiv sai sellest kõigest kuulda,“ ütles Karjäärireivi korraldaja Anneli Lorenz.

Veebi ekspoalal sai tutvuda TÜ-s pakutavate karjääriedendusvõimalustega (Futulab, liidriprogramm, mentorlusprogramm, stipendiumid, välismaal õppimise võimalused jne) ning organisatsioonide praktika- ja tööpakkumistega.

JÄRELVAADATAV. Karjäärireivi on järelvaadatav Worksup keskkonnas.

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus

Delta X võistlus

Tudengid ja kooliõpilased kogunevad 14. detsembril Delta X võistlusele

Õpilased

JÄRELVAADATAV: Tartu Ülikool ootab taas huvilisi lahtiste uste päevale