Autor:
Sixten Sepp

Majandusteaduskond tunnustas silmapaistvamaid kolleege

02. jaanuaril tunnustas majandusteaduskonna juhtkond aukirjaga möödunud aasta silmapaistvamaid kolleege. 

TÜ majandusteaduskonna juhataja Anne Reino tänas kolleege. "2022. aasta oli meie kõigi jaoks keeruline ja minu tänu kuulub kõigile, kes on oma tööd teinud südamega ja olnud toeks kolleegidele ja üliõpilastele. Leian, et märkame ja tunnustame oma kaasteelisi liiga vähe. Rohkem kiputakse tähele panema säravaid saavutusi ja edevaid edetabeli kohti, kuid märkamata jäävad väiksemad, kuigi sama olulised teod. Tänukirjadega tõstan esile neid, kes on teinud mõnikord rohkem, kui neilt oodati. Aga ka neid, kes oma tööga teevad võimalikuks teiste säramise."

Sädelev pärl 2022 – Ülle Pärl

Majandusteaduskond tunnustab energilise tegutsemise eest üheaastase magistrikava ja mikrokraadi juhtimisel ja turundamisel ning Audiitorkoguga koostöö algatamise eest.

Tõusev täht 2022 – Mervi Raudsaar

Majandusteaduskond tunnustab mikrokraadidesse panustamise ning õppetooli märkimisväärse arengu eest.

Aasta vettehüppaja 2022 – Kadri Ukrainski

Majandusteaduskond tunnustab julguse eest algatada ja suutlikkuse eest ellu viia ambitsioonikaid projekte. Aasta vettehüppaja on inimene, kes võtab riske, hüppab vette ja jääb pinnale.

Visa suunanäitaja 2022 – Anneli Lorenz

Majandusteaduskond tunnustab sihikindlat missiooni ja visiooniga tegutsejat, kes jonnaka järjekindlusega utsitab tudengeid mugavustsoonist välja tulema ning suunab neid enesearengule ja toetab noorte karjääripüüdlusi.

Aasta teadusrakuke 2022 – Maaja Vadi ja Priit Vahter

Majandusteaduskond tõstab esile sihiku kõrgele seadnud sünergilist tiimi, kelle koostöö tugineb kirglikule akadeemilisele diskussioonile. Tegemist on sihikindlate töötegijatega, kes panustavad teadmiste sügavusele ja komplementaarsusele ning usuvad vankumatult teadustöö tähendusrikkusesse.

Aasta rööprähklejad 2022 – Andres Vaher, Mariana Kukk ja Martti Reinet

Majandusteaduskond tänab rõõmsameelset tiimi teaduskonna nähtavuse suurendamise eest. Tiimisisene toetus ja õlg-õla-tunne paistab kaugele. Aitäh, et te ei vaata kella ja lähtute motost: „Kui vaja, siis vaja!“

Kindel tagala 2022 – Sirje Haas, Herly Parve ja Liina Jürimaa

Majandusteaduskond tänab sõbralikke kaastöötajaid, kelle silm lööb särama, kui saab kedagi aidata. Olete loonud raamatukogus õhustiku, kuhu on hea tulla ja kus on hea olla.

 

Andres Kuusik

President tunnustas Andres Kuusikut Valgetähe IV klassi teenetemärgiga

Eesti Rahva muuseum

JÄRELVAADATAV: President tunnustab üheksat Tartu Ülikooli töötajat teenetemärgiga

​Aasta teo tiitli võtsid vastu haridusteaduste instituudi juhataja Margus Pedaste ja Narva kolledži direktor Indrek Reimand.

Õpetajakoolituse erakordselt suur ja õnnestunud vastuvõtt pälvis aasta teo tiitli