Kõik rahanduse või majanduse erialal õppivad magistrandid stipendiumit taotlema!

Rein Otsasoni Fond kuulutab välja konkursi kuni kolme 2000 euro suuruse stipendiumi väljaandmiseks.

Stipendiumile saavad kandideerida Eestis või välismaal tegutsevates kõrgkoolides magistri- või doktoriõppes rahanduse (k.a. finantstehnoloogia) või majanduse erialal õppivad ja teadustööd tegevad kuni 35-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

Taotlemiseks palume 28. aprilliks 2019 täita taotlusvormi ning laadida üles:

• soovituskirjad (töö juhendajalt ja vähemalt ühelt doktorikraadi omavalt õppejõult/teadlaselt);
  • õppeasutuse kinnitus õpingute seisu kohta (õpingutulemuste väljatrükk);
  • koopia senist haridustaset tõendavast dokumendist (diplomi koopia).

Üleslaetavad dokumendid peavad olema doc, docx, rtf, pdf, bdoc või asice vormingus, originaaldokumendid skaneeritult, eesti või inglise keeles.

Stipendiaadid kuulutatakse välja Rein Otsasoni sünniaastapäeval, 24. mail 2019.

Rein Otsasoni Fond on 24. mail 2006 asutatud sihtasutus, mille eesmärgiks on toetada Eesti üliõpilaste ja noorteadlaste õpinguid ja teaduslikke uuringuid