Author:
Andres Vaher

Kursus "Wharton Global Modular Course: Digital Innovation and Entrepreneurship"

Sellel kursusel uuritakse digitaalset innovatsiooni ja kommertsialiseerumist, keskendudes eelkõige sellele, kuidas Läti ja Eesti on edendanud sektoritevahelist koostööd, et toetada tehnoloogilist innovatsiooni, ettevõtlust ja lõpuks ülemaailmselt oluliste idufirmade loomist. Samuti saame teada, kuidas riigid said liidriks virtuaalse kodakondsuse ja sotsiaalteenuste vallas; kuidas see erineb Ameerika Ühendriikidest; ja sünergiat, mida see kohalikule ettevõtlusele loob.

Global Course algab virtuaalsete loengutega, mis ühendavad üliõpilasi ja õppejõude kolmes riigis (USA, Läti ja Leedu). Kursuse jooksul külastatakse Eestit ja Lätit, mis on ühed digitaalselt arenenumad ja ettevõtlikumad maailmas.

Whartoni globaalse kursuse eesmärk koosneb kolmest järgmisest omavahel seotud valdkonnast:
(I) Globaalsed suundumused ja majandusmuutused
(II) Digitaalne juhtimine
(III) Tehnoloogiaettevõtlus

Wharton Global Modular Course: Digital Innovation and Entrepreneurship

Täpsem info ja registreerumine Jaanaur 2023. 

#õppimine #sisseastumine

Andmed meeskonna juhtimises

Mikrokraadi eesmärgiks on süvendada teadmisi ja oskusi andmepõhiste juhtimisotsuste kujundamiseks, meeskonnatööks vajaliku infosüsteemi loomiseks ja kasutamiseks.
#õppimine #sisseastumine

Organisatsiooni infosüsteemid ja turvalisus

Mikrokraadi eesmärgiks on süvendada teadmisi ja oskusi organisatsiooni infosüsteemide turvalise arendamise, halduse ning auditeerimise juhtimises.
#õppimine #sisseastumine

Digitaalse ja loova start-up’i käivitamine

Programmi eesmärk on anda õppijatele teadmised ja oskused oma ettevõtte asutamiseks, tutvustada neile oma ettevõtte asutamise strateegiaid ja praktilisi tööriistu idufirma loomiseks.