Ragnar Vutt

Majandusteaduskond tunnustas 2023. aasta silmapaistvamaid kolleege

12. detsembril tunnustas majandusteaduskonna juhtkond aukirjaga 2023. aasta silmapaistvamaid kolleege.

TÜ majandusteaduskonna juhataja Anne Reino tänas kolleege. "2023. aasta hakkab mööduma. Selles on olnud rõõmu ja rõõmupisaraid, kurbust ja murekortse, lootust ja pettumust, saavutusi ja kättesaamatuid kõrgusi. Oleme näinud elu tema kirjususes. Mul on hea meel, et oleme üksteist toetanud ja liikunud edasi ühtse tiimina. Tänan kõiki  ja igaüht eraldi tehtu eest! Sel aastal toon tunnustusega esile neid, kes on astunud isiklikus arengus pika sammu edasi või kes toonud oma tegevusega rõõmu kaaslastele. Soovin uueks aastaks kõikidele kolleegidele säravaid ideid ning õnne ja jõudu nende teostamiseks!"

Perpetuum mobile 2023 – Jaan Masso

Majandusteaduskond tänab pühendunud töö eest. Usinale töömesilasele kohaselt oled võimeline hästi orienteeruma teadusprojektide ettearvamatul maastikul ning sihikindlalt lendama kõrgetasemeliste publikatsioonide avaldamise suunas.

Aasta magnet  2023 Veiko Valkiainen

Majandusteaduskond tunnustab atraktiivse ja laialdast huvi pälvinud mikrokraadi väljatöötamise ning personaalse õpetamiskäekirja julge rakendamise eest.

Tasakaalus tandem 2023 – Selje Seeba ja Kersti Kurri

Majandusteaduskond tänab pühendunud ja professionaalse töö eest magistrikavade ja mikrokraadide õppe korraldamisel. Tänu teie kolleegi- ja tudengikeskse ning lahendustele suunatud tegutsemisele saab võimatu võimalikuks ning segadusest saabub selgus.

Aasta tulesäde ja energiapomm   2023 – Mariana Kukk

Energiast pakatav abivalmis ja väsimatu organisaator, agitaator ning eeskuju, kes nakatab oma särtsuga nii tudengeid kui kolleege. Aitäh, et oled meiega, kaasad tegemistesse tudengeid ja koolinoori ning lood sildu ülikooli teiste valdkondadega!

Teaduse populariseerija 2023 – Priit Vahter

Majandusteaduskond tunnustab teadusseminaride sarja korraldamise eest. Sinu visa tegevus on laiendanud seminarides osalejate ringi ja toonud teaduskonna töötajate ette erinevaid teadlasi üle maailma

Trenditeadlik kolleeg 2023 - Kristian Pentus

Majandusteaduskond on võlutud Su kirglikust suhtumisest tehisintellekti ja huvist tulevikutrendide vastu. Oled entusiastlik juht ja andnud uut hoogu turunduse õppetoolile, KAMA ja KATU õppekavadele.

Visa hing 2023- Mark Kantšukov.

Majandusteaduskond tunnustab järjekindluse ja kindlameelsuse eest doktorikraadini püüdlemisel. „Kaua tehtud, kaunikene!“ ütleb vanasõna. Majandus-teaduskonnal jääb üle vaid nõustuda.

Deltakarjääripäev_Ekvilibrist-9424_f.jpg

Ootame ettevõtteid ja asutusi Delta karjääripäevale osalema

ATI näitused

Kärt Summataveti näitus „Kõiksuse kutse“ Delta õppehoones