Majandusteaduskonnas kaitsti esmakordselt veebi vahendusel doktoritööd

Õnnitleme oma värsket doktorit Tõnis Tänavat ja tema juhendajat prof Kadri Ukrainskit!

26. märtsil 2020 kell 14 kaitsti veebi vahendusel esimene doktoritöö Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas! Tipphetkel oli  doktoritöö kaitsmisel korraga umbes 70 inimest.

Tõnis Tänav kaitses edukalt oma doktoritöö teemal „Ettevõtete innovatsioonistrateegiate dünaamika ja seosed avaliku sektori toetustega“.

Doktoritöö juhendajaks oli professor Kadri Ukrainski (PhD) – Tartu Ülikool. Oponentideks Jari Romanainen (PhD, Senior Policy Adviser) Technopolis Group, Finland ja abiprofessor Tarmo Kalvet (PhD) Tallinna Tehnikaülikool.

Doktoritöö eesmärk oli hinnata ettevõtlustoetuste võimalikku seost muutustega ettevõtete innovatsioonistrateegias.

Tööga saab lähemalt tutvuda siit.