Autor:
Andero Kalju

Sisseastumine üheaastasesse magistriõppesse: „Ettevõtlikkus majanduspoliitika kujundamises“

Alanud on vastuvõtt Tartu Ülikooli magistriõppe kavale Ettevõtlikkus majanduspoliitika kujundamises. Üheaastane magistriprogramm pakub nii Eestis kui Euroopas ainulaadset kombinatsiooni majanduse ja ettevõtlikkuse õppimisest. 

Miks tulla õppima ettevõtlikkust majanduspoliitikas? 

  • Majanduse ja ettevõtlikkuse kombineeritud lähenemine: Õppes omandad põhjalikud teadmised majanduse arengust, juhtimisest, poliitikast ja rahvusvahelistest trendidest, mis annavad sulle tugeva analüütilise pagasi kohalike, riiklike ja globaalsete poliitikate ning programmide kujundamiseks.
  • Kaasaegsed teemad ja edulood: õppes on fookuses kaasaegsed probleemid, kus käsitletakse ka tehnoloogiate ja digilahenduste võimalusi, küberturvalisust, e-Estonia edulugusid jne. 
  • Paindlik õpe: Õppimine on paindlik ja võimaldab ühildada töö- ja ülikoolielu. Õpe toimub Euroopa ainulaadses Delta õppe-, teadus- ja innovatsioonikeskuses ning osaliselt ka elektroonselt. 
  • Rahvusvaheline õppekeskkond ja lektorid: Programmi viivad läbi rahvusvahelised ja innovaatilised eksperdid üle maailma (tutvu lektoritega siin). Lisaks õppetööle toimub Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas erinevaid praktilisi programme, mille käigus on võimalus arendada praktilisi oskuseid, õppida rahvusvahelistelt mentoritelt üle maailma ja networkida. 

Õppekava on ideaalne avaliku sektori spetsialistidele ja juhtidele ning ettevõtlikele erasektori inimestele.

Õpingute jooksul läbid avaliku sektori meistriklassi mitmeid põnevaid aineid ja õpid kujundama majanduspoliitikat digiajastul.

Kandideerimine magistriõpesse kestab kuni 15. septembrini.

Loe magistrikava ja õppeainete kohta lähemalt õppekava lehelt

 

Image
Ettevõtlikkus majanduspoliitika kujundamises.png
Tartu Ülikooli tudengid Delta õppehoones

Mentorlusprogrammis saavad väärtusliku kogemuse nii üliõpilased kui ka vilistlased

Õpi Tartus kõrghariduspäev

Inspireeriv kõrghariduspäev „Õpi Tartus!“

Doktorant kolme minuti loengute konkursil esinemas

Doktorante oodatakse välkkõnevõistlusele oma teadustööd tutvustama