Sotsiaalteaduste valdkonna 2020. aasta teo tiitli pälvis majandusteaduskonna kollektiiv

Sotsiaalteaduste valdkonna 2020. aasta teo tiitel pälviti ühise panuse eest Tartu Ülikooli Delta keskuse nähtavuse suurendamisele ühiskonnas.

Dekaan Raul Eametsa sõnul on majandusteaduskond täitnud Delta keskuse sisuka tegevuse, uuenduslike ideede ja koostöötahtega. „Soovin, et Delta keskusest saaks suurte tegude ja innovaatiliste ideede alguspunkt,“ lisas dekaan.

TÜ Majandusteaduskonna juhataja Kadri Ukrainski sõnul on suur teene selles endisel Delta keskuse turundusjuhil Ott Pärnal. „Loomulikult ei saa me siinkohal mainimata jätta meie häid majanaabreid TÜ arvutiteaduse instituuti, TÜ matemaatika ja statistika instituuti, UT Institute of Technology ja Tartu Ülikooli ettevõtlus- ja innovatsioonikeskust ning lisaks ka kõiki meie tudengeid ja vilistlasi, kellega koostöös on see töövõit saavutatud“, lisas Kadri.