Tartu Ülikool ja ärifestival sTARTUp Day allkirjastasid 5-aastase koostöölepingu

Täna allkirjastasid Tartu ülikool ja sTARTUp Day 5-aastase lepingu. Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day sai alguse 2016. aastal, eesmärgiga tuua kokku Tartus toimuvad erinevad ettevõtlusüritused. Tartu ülikooli ja sTARTUp Day koostöö on olnud üks festivali alustalasid, tänu millele on suurürituse pidev kasv ja tugev sisu olnud võimalik.

„On väga hea meel, et sTARTUp Day on nii linnavalitsuse kui ülikooli juhtide silmis väga suure tähtsusega ettevõtmine,” kommenteeris TÜ arendusprorektor Erik Puura. „Ülikool on muuhulgas seostanud sTARTUp Day oma iga-aastase ettevõtlusõppe tsükliga –  parimad meeskonnad saavad sTARTUp Day’l oma ideid laval tutvustada,” toob Puura välja olulise puutepunkti ülikooli ja ärifestivali vahel.
Koostööpunkte on organisatsioonide vahel veelgi. Näiteks oli ürituse ellukutsujaks Tartu ülikooli turunduse õppetooli juht Andres Kuusik. Samuti kaasatakse ürituse korraldusse igal aastal suur hulk Tartu ülikooli tudengeid – nii põhimeeskonda kui ka vabatahtlikutena. Lisaks on kõik festivali peakorraldajad olnud Tartu ülikooli majandusteaduskonna taustaga.

Baltikumi suurimat ärifestivali sTARTUp Day korraldavad Tartu linn, Tartu Ülikool, Tartu Teaduspark, Contriber, Tartu Biotehnoloogia Park, Tartu Ärinõuandla, Tartu Loomemajanduskeskus, Ole Rohkem ja Swedbank.

Festival toimub 29.–31. jaanuarini 2020 ja selle kohta on rohkem infot sTARTUp Day veebilehel.

Lisateave:
Riin Lisett Rei, sTARTUp Day kommunikatsioonijuht, 5908 6451, riin.lisett@startupday.ee