Teadusseminar "Development of the CSR and Sustainability Thinking in the Business Studies - Finnish/Nordic Approach"

Tampere Ülikooli emeriitprofessor, Tartu Ülikooli audoktor Salme Näsi esines TÜ majandusteaduskonna teadusseminaris ettekandega "Development of the CSR and Sustainability Thinking in the Business Studies - Finnish/Nordic Approach".

Professor Salme Näsi on väljapaistev Soome teadlane juhtimisarvestuse ning avaliku sektori majandusarvestuse ja juhtimise valdkonnas. Ta on andnud olulise panuse nimetatud suundade arengusse Põhjamaades ja ka Balti riikide ülikoolides.

Teadusseminar toimus 30. nov 2022.

#teadus
Majandusteaduskonna teadusseminar

Teadusseminar "Mida avastasime Eesti juhtimisest ja juhtimise uurimisest? (Eesti juhtimisvaldkonna uuringu näitel)"

#ettevõtlus #õppimine #rahvusvaheline #teadus
Delta Trends Day

JÄRELVAADATAV: Milline majanduslik tulevik meid ees ootab? Delta trendipäeval kuuled vastuseid!

#ettevõtlus #juhtimine #koostöö #rahvusvaheline #sisseastumine #teadus #ühiskonnale
Delta keskus

Delta trendipäeval võetakse arutelu alla uus maailmakord