Viimane nädal registreeruda täiendusõppekursustele Tallinnas

Majandusarvestuse, -õiguse, rahanduse, projektitöö ja kinnisvara kursustele saad registreeruda 18.septembrini. Õppetöö toimub kaugkoolituse vormis 2.10.2014 - 14.03. 2015.

Õppetöö toimub iseseisva tööna, mida toetab veebipõhine koolituskeskkond Moodle. Kursuste õpikud on paberkandjal. Semestri jooksul on Tallinnas kaks konsultatsioonisessiooni: esimene oktoobri teisel poolel ja teine veebruaris.

Koosta just endale vajalik portfell sobivatest kaugkoolituskursustest. Ühe semestri mahuks sobib kuni kolm kursust töö ja pere kõrvalt. Kursused lõpevad eksamitega. Edukalt lõpetades saad Tartu Ülikooli tunnistuse koos ainepunktidega.

MJJV.TK.047    MAJANDUSARVESTUS JA -ÕIGUS  (18 EAP, kaks järgmist kokku)

MJJV.TK.028    KINNISVARATURG, -ÄRI JA -ÕIGUS (13,5 EAP,  kaks järgmist kokku)

MJJV.TK.029    KINDLUSTUS (13, 5 EAP,  kolm järgmist kokku)

MJJV.TK.025    PANGANDUSE PÕHIASTE (13,5 EAP, kolm järgmist kokku)

MJJV.TK.063    PANGANDUSE KESKASTE (13,5 EAP,  kolm järgmist kokku)

MJJV.TK.027    PANGANDUSE KÕRGEM ASTE (13,5 EAP,  kaks järgmist kokku)

Vt nende kursuste tasemetestid (10 küsimust valikvastustega)

Vt Kaugkoolituskursuste toimumisinfo (õppematerjalid, õppejõud, eksamid, kursuste hinnad)

Kaugkoolituskursustele registreerumine lõpeb  18. SEPTEMBRIL:   Vt Registreerumine täiendusõppele

Alates 1995.a. on kaugkoolituskursustel osalenud üle 10,000 kursuslase. Vt Fotomeenutust kaugkoolituse aktustest: 8.mail 2014 ja 27.juunil 2013 ja Arvamusi kaugkoolituskursuste kohta

Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa aktiivne koolituspartner.

Rohkem infot: projektijuht Karin Liikane, karin.liikane [ät] ut.ee

K Ä I   T Ö Ö L ,  K U U L U    Ü L I K O O L I