Ajujahi konkursi võitjaks osutus idufirma Pagerr. Üks idee omanikest on meie ettevõtluse ning tehnoloogia juhtimise esimese kursuse magistrant Elo Johanna Kuklane

Sel aastal jagati Ajujahi konkursil välja rekordilised 159 000 eurot! Võitjaks osutus loodust säästev idufirma Pagerr, kes viis koju 30 000 eurot auhinnaraha. Üks idee omanikest on meie ettevõtluse ning tehnoloogia juhtimise esimese kursuse magistrant Elo Johanna Kuklane.

Palju-palju õnne kõigile asjaosalistele!

Pagerr on välja töötanud loodussõbralikuma trükkimislahenduse

Eestis läheb iga päev raisku umbes 50 tonni paberit, mis võrdub aastas umbes 14 miljoni euro väärtuses trükipotensiaaliga. Pagerr on võtnud eesmärgiks maksimaalselt optimeerida paberi kasutamine trükikodades ning seeläbi säästa puid Eestis. Pagerri veebikeskonnas on võimalik lõppklientidel tellida erinevaid trükiseid, mis lisatakse automaatselt trükikodades trükiplaatidel olevatele vabadele aladele ja seega kasutatakse ära paber, mis vastasel juhul läheks raisku.

Tegemist on kõige loodussõbralikuma trükkimisviisiga, sest isegi paberi taaskasutuse puhul kulub palju ressurssi ja see nõuab lausa 40% uut paberit.

Vaata lähemalt: www.pagerr.ee