Tartu Ülikooli üliõpilasesindus

Artiklikonkurss: konkurentsieelis vs julgeolek maailmamajanduses/Euroopas/Eestis

TÜ majandusteaduskonna vilistlasühing Hermes kutsub vilistlasi ja tudengeid osalema majandusalaste artiklite konkursil.

Praegu ja ilmselt lähitulevikus on ühiskonnas ja majanduselus keerulised ajad. Seega käsitletavatest teemadest ja probleemidest puudust pole, lahkamist ja lahendusi ootavad nii Eesti, Euroopa või laiemalt kogu maailm. Parimad tööd avaldatakse ajalehes Postimees.

TÜ majandusteaduskonna vilistlasühing Hermes ootab teie artikleid teemal konkurentsieelis vs julgeolek maailmamajanduses/Euroopas/Eestis. Osaleda saavad nii tudengi kui ka vilistlased.

• Artikli soovitav pikkus 3-5 lk (A4).
  • Konkursiartikli võib kirjutada ka kahekesi – kaks vilistlast, kaks üliõpilast või vilistlane koos majandusteaduskonna üliõpilasega.
  • Konkursiartiklite esitamise tähtaeg on 2. mai 2023 – hiljemalt selleks tähtajaks saada oma konkursitöö aadressil juta.sikk@ut.ee .
  • Konkursitööde hindamiskomisjon moodustatakse Hermese juhatuse liikmetest ja majandus-teaduskonna õppejõududest. Konkursi tulemused tehakse teatavaks ja autasud antakse üle Delta majanduskonverentsil 26. mail 2023.

Ärksat mõttelendu ning nobedaid näpuliigutusi!

Lisainfo: juta.sikk@ut.ee

1. mai 2004 Tammsaare pargis

Meie valik ja selle tagajärjed: 20 aastat Euroopa Liidus

Deeptech. RAEng_Publications Pixabay

Süvatehnoloogia foorum toob kokku valdkonna eksperdid Kesk- ja Ida-Euroopast

Tartu Ülikool tutvustas Ukraina ülikoolidele ettevõtluskoostöö parimaid tavasid

Teispäeval, 12. märtsil toimunud veebipõhine koostöökonverentsil Ukraina ülikoolide õppejõududele keskenduti ettevõtlusõppe ning ülikoolide ettevõtluskoostöö tugevdamisele.