Majandusteaduskond avas kuus uut mikrokraadiprogrammi

Tartu Ülikooli majandusteaduskond avas kuus uut mikrokraadiprogrammi, mis on mõeldud kõigile, kes soovivad omandada lisaeriala või pädevuse mõnes kitsamas valdkonnas. Lühikesed ja intensiivsed õppekursused annavad võimaluse omandada spetsiifilisi teadmisi ja oskusi konkreetsetes valdkondades.

Programmid on koostatud nii, et läbinul oleks edaspidi soovi korral võimalik jätkata õppimist tasemeõppekava alusel ja jõuda kõrghariduse või kraadi omandamiseni. Mikrokraadiprogrammid on tasulised ning lõpetanud saavad tunnistuse. Programmid on töö kõrvalt õppijale paindliku graafikuga, mahult 12–15 EAP-d ja loodud vastama muutuvatele tööturu vajadustele.

Uued mikrokraadiprogrammid on järgmised: tulevikujuhi areguprogramm, andmed meeskonna juhtimises, organisatsiooni infosüsteemid ja turvalisus, creating a start-up - digital and creative business, avaliku sektori ettevõtja meistriklass, majanduspoliitika kujundamine digiajastul.

PISIKENE LÕIK NENDE PROGRAMMIDE KOHTA.

Tartu Ülikooli majandusteaduskonna asejuhataja õppe alal Kertu Läätse sõnul on mikrokraadiprogrammid ideaalsed võimalused, kuidas täiendada oma teadmisi ja oskusi lühikese aja jooksul ning ühtlasi ka karjääri edendada. "Need programmid on sobivad kõigile, kes soovivad spetsialiseeruda kindlale valdkonnale ja oma oskusi täiendada," ütles Lääts.

Uute mikrokraadiprogrammide avamine Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas näitab, et ülikool on valmis pakkuma kaasaegseid ja innovatiivseid õppevõimalusi, mis vastavad tööturu nõudmistele ning võimaldavad koolitada tuleviku majanduse eksperte.

Sügissemestril algavatele programmidele saab registreeruda kuni 21.08.2023.
Tutvu kõikide Tartu Ülikooli majandusteaduskonna pakutavate mikrokraadiprogrammidega siin
Uute programmidega saab tutvuda:

Lühikene tutvustus, hind ja link.

Registreeru sügissemestril algavatesse programmidesse kuni
Õppijad auditooriumis

Mitmesse mikrokraadiprogrammi kandideerimise tähtaega pikendati 28. jaanuarini

MJ mikrod