Autor:
Kaimar Tauri Tamm

Tartu Ülikooli Delta karjääripäev toob tööandjad ja üliõpilased ühe katuse alla

28.02 kl 11 toimub ülikooli spordiklubis Delta karjääripäev, kus kohtuvad sajad üliõpilased üle poolesaja tööandjaga, kes tutvustavad oma praktika- ja karjäärivõimalusi.

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi juhataja Heisi Kurigi sõnul on tänavu Delta karjääripäeval esindatud 53 tööandjat, kes otsivad kontakti eelkõige IT-d, matemaatikat, statistikat, robootikat, elektroonikat, arvutitehnikat ja majandust õppivate üliõpilastega. „Ürituse laiem eesmärk on tutvustada võimalusi koostööks üliõpilaste, ülikooli ja ettevõtete vahel, mis aitaks noortel jätkata nende haridusteed. Samuti võimaldab selline koostöö omandada oskused, mis on vajalikud suurema lisandväärtuse loomiseks ettevõtetes ja ka ühiskonnas,“ ütles Kurig. Tema sõnul saavad tudengid Delta karjääripäeval ettevõtetega tutvuda põhjalikumalt, kui tavapärane praktikakuulutus seda võimaldab. 

Delta karjääripäeva stuudios vesteldakse päeva jooksul ettevõtete ja asutuste esindajatega ning seda saab otseülekandes jälgida nii Facebooki kui ka Worksupi vahendusel. Worksupi keskkonnas leiab ka lisateavet osalevate organisatsioonide kohta.

Karjääripäeva korraldavad Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, majandusteaduskond, tehnoloogiainstituut ning matemaatika ja statistika instituut.

Digiõppe kursus - Tartu Ülikool

Valminud on uus õppija töölaud

TÜ majandusteaduskonna pusad

TÜ majandusteaduskonna meened

lõigatud ÖÖraamatukogu 3

Ööraamatukogu on avatud perioodil 20. mai – 07. juuni