Tehnoloogiaettevõtluse näol on tegemist on innovaatilise mikrokraadi programmiga, mille eesmärk on anda mitmekülgseid teadmisi tehnoloogiaettevõtlusest, ettevõtte kasvatamisest ja juhtimisest. Mikrokraadiprogramm on mõeldud tehnoloogiaettevõtlusest huvitatutele, kes soovivad asutada oma ettevõtte või arendada seda. Programmis keskendutakse kaasaegsetele ärimudelitele, sektori eripäradele, rahvusvahelistumisele ning teadmus- ja tehnoloogiapõhisele ettevõtlusele.
Õppekeel: eesti
Toimumisaeg: 05.02.2024 – 31.05.2024. Vaata täpsemaid kuupäevi altpoolt.
Maht: 12 EAP-d
Hind: 1800 eurot
Toimumiskoht: Tartu
Õppevorm: põimõpe
Registreerumine algab: 01.12.2023
Registreerumise tähtaeg: 21.01.2024
Tulumaksutagastus füüsilisest isikust maksjale: jah
Lisateave: Kersti Kurri, kersti.kurri@ut.ee, 737 6313
Mikrokraadiprogrammis saab ülevaate kaasaegsest teadmus- ja tehnoloogiapõhisest ettevõtlusest, ärimudelitest, sektori eripäradest võrreldes teiste traditsiooniliste ettevõtlusvaldkondadega, teadmussiirdest, rahvusvahelistumisest, tehnoloogiaettevõtete rahastamisest ja kasvust, intellektuaalomandi rollist, tootearendusest jpm. Oma kogemusi jagavad tehnoloogiasektoris tegutsevad ettevõtjad.
Programm on suunatud ettevõtete juhtidele, tehnoloogia- ja ettevõtlusvaldkonnast huvitatutele, tehnoloogiasektoris tegutsevatele inimestele, aga ka kõigile teistele, kes on huvitatud või puutuvad erinevatel viisidel kokku nii ettevõtluse kui ka tehnoloogiaga.
Õppejõududeks on Tartu Ülikooli töötajad ja ülikoolivälised praktikud: Piia Vettik-Leemet, Juta Jaani, Iuliia Trabskaia ja Siim Läänelaid.
Programmi on kaasatud mitmed Eesti ettevõtete juhid ja eksperdid. tehnoloogilise väljakutse esitab lahendamiseks OÜ Flowit juht ja tarkvaraarendaja Juhan Pukk ja turismiettevõtja Tarmo Schmidt.
Mikrokraadiprogrammi läbinu
Õppetöö toimub 2023/2024. õppeaasta kevadsemestril. Mikrokraadiprogramm koosneb kahest õppeainest:
Iga õppeaine toimumisajad leiab mikrokraadiprogrammi lehelt.
Vastuvõtu eelduseks on bakalaureusekraad või sellele vastav haridustase ning motivatsioonikiri. Palume motivatsioonikirja sisestada kursusele registreerumisel väljale „täiendav info või küsimused seoses koolitusel osalemisega“.
Esitage motivatsioonikirjas oma haridus- ja tööalane taust ning lühike põhjendus, miks soovite programmis osaleda.
Kui olete eelnevad õpingud lõpetanud väljaspool Tartu Ülikooli, palume esitada haridust tõendava dokumendi, mille palume saata aadressil kersti.kurri@ut.ee 22. jaanuariks 2024.
Vastuvõtuotsus tehakse hiljemalt 31. jaanuaril 2024. Kohtade arv on piiratud.