Autor:
DALL*E

Tule tutvu uute mikrokraadiprogrammidega „Kaasaegsed finantsinstrumendid“ ja „Rohepöörde väljakutsete lahendamine“

Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas saab nüüd õppida kahes uues ja põnevas mikrokraadiprogrammis: „Kaasaegsed finantsinstrumendid“ ja „Rohepöörde väljakutsete lahendamine“. Programmid on välja töötatud selleks, et vastata kiiresti muutuva tööturu nõudmistele ja pakkuda õppijatele paindlikke õppevõimalusi.

Mikrokraadiprogrammide maht varieerub 12–30 EAP vahel ja need, on mõeldud neile, kes otsivad soovivad oma karjääri edendada mõnes spetsiifilises valdkonnas oskusi omandades. Programmi läbimine suurendab nende konkurentsivõimet töömaailmas.

 

Mikrokraadiprogramm „Kaasaegsed finantsinstrumendid“

Mikrokraadiprogramm „Kaasaegsed finantsinstrumendid“ on mõeldud rahandusvaldkonna praktikutele ja finantshuvilistele, kes soovivad laiendada oma teadmisi finantsinstrumentide mitmekesisusest. Programm pakub põhjalikku ülevaadet investeerimisvahenditest, nagu võlakirjad, aktsiad, alternatiivsed investeeringud ja tuletisinstrumendid. Kursusel keskendutakse nende finantsvahendite eripäradele, kasutusaladele, nendega kaasnevatele riskidele ja analüüsimeetoditele.

Loe mikrokraadiprogrammi kohta lähemalt

Teil on võimalus saada terviklik ülevaade nii traditsioonilistest kui ka kaasaegsetest finantstoodetest, mõista roheliste finantsinstrumentide rolli kestlikkuse tagamisel ja arendada oma meeskonnatöö oskusi.

Mark Kantšukov, programmijuht

Mikrokraadiprogramm „Rohepöörde väljakutsete lahendamine“

Programmis ühendatakse teooria ja praktika, keskendudes kestliku arengu põhialustele, majanduspoliitika õigusmeetmetele, roheuuendusele ja uutele ärimudelitele. Kursus on mõeldud neile, kes soovivad oma töös rohepöörde väljakutseid ära tunda ja neid enda kasuks pöörata, et aidata kaasa Eesti eesmärgile saavutada kliimaneutraalsus ja keskkonnasõbralik majandus aastaks 2050. Programmi on oodatud eri sektorite professionaalid, sh esmatasandi ja keskastme juhid, kes on seotud või puutuvad tulevikus kokku rohepöördega. Eriti asjakohane on programm ettevõtjatele, vabaühenduste esindajatele, kohalike omavalitsuste ja ametkondade töötajatele, kes soovivad oma tööd rohepöörde kontekstis tõhustada.

Programm toimub magistriõppekava „Muutuste juhtimine ühiskonnas“, keskendudes kestlikkusele ja keskkonnaalaste eesmärkide mõistmisele ja lahendamisele, samuti majandus- ja keskkonnapoliitika rollile kestliku tuleviku kujundamisel.

Loe mikrokraadiprogrammi kohta lähemalt

Olgu see rohepööre või kestlik areng – varem või hiljem puutuvad kõik ettevõtted ja organisatsioonid sellega kokku. Küsimus on selles, kuidas olla nende teemadega kursis ja need enda kasuks tööle panna.

Helen Poltimäe, programmijuht

Kutsume kõiki huvilisi tutvuma ka teiste majandusteaduskonna pakutavate mikrokraadiprogrammidega. Need pakuvad mitmekülgseid võimalusi ning on kohandatud vastama praegustele ja tulevastele tööturu vajadustele. Uuri lähemalt ja leia programm, mis sobib sinu eesmärkide ja huvidega kõige paremini. Lähem teave on siin.

Registreerumise lõpuni on jäänud
Kas leidsite vajaliku informatsiooni? *
Aitäh tagasiside eest!
Täiendusõppijad

Kandideeri kevadsemestri mikrokraadiprogrammidesse

European Scholarship Programme - You and Europe

Stipendiumiprogramm „Sina ja Euroopa“

Tulevikujuhi arenguprogramm

Mikrokraadiprogramm annab praktiseerivatele juhtidele teadmised ja oskused töiste olukordadega toimetulekuks iseenda väärtusi, suhteid ja organisatsiooni eesmärke arvestaval viisil.