Andres Vaher

Mikrokraadiprogrammid Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas

Tule omanda endale lisaeriala või pädevus mõnes kitsamas valdkonnas Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast.

Mikrokraadiprogrammide maht on 12–30 EAP-d. Programmides on arvestatud täiskasvanud õppijale sobiva õppemahu ja -tempoga, nii et need on üldjuhul läbitavad ühe või kahe semestri jooksul. Mikrokraadiprogrammis osalejad õpivad koos üliõpilastega, õppetöö toimub töötavale inimesele sobivalt sessioon- või veebiõppena. Õppimine on tasuline. Mikrokraadiprogrammid on ülikoolis koostatud nii, et programmi läbinul oleks edaspidi soovi korral võimalik jätkata õppimist tasemeõppekava alusel ja jõuda kõrghariduse või kraadi omandamiseni. Programmi läbinu saab Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistuse.

Milliseid võimalusi pakub mikrokraadiprogramm kui täiendusõppe uus vorm?

Kus ja kuidas saab õppida, mis see maksab ja kui kaua kestab vastuvõtt? Sellest käis Kuku raadios rääkimas turunduse õppetooli juhataja Kristian Pentus

Kuula episoodi Kuku raadiost

2024. aasta kevadsemestril algavad mikrokraadiprogrammid TÜ majandusteaduskonnas

Kandideerimine 2024. aasta kevadsemestril algavatesse mikrokraadiprogrammidesse algab 1. detsembril 2023.

Oleme pikendanud mitmesse mikrokraadiprogrammi registreerumise tähtaega 28. jaanuarini. Täpsema info leiab iga programmi juurest.

ETTEVÕTLUS JA MAJANDUS

TURUNDUS

MAJANDUS JA ÜHISKOND

KESTLIK ARENG

MAJANDUS JA ÜHISKOND

ETTEVÕTLUS JA MAJANDUS

JUHTIMINE

Vaata ka RAHANDUSE, RIIGIHANKE, KINNISVARA, MAJANDUSARVESTUSE ja -ÕIGUSE täiendusõppeprogramme Tallinnas

LUP22

Mille põhjal teha teadlik erialavalik?

Tartu Ülikool tutvustas Ukraina ülikoolidele ettevõtluskoostöö parimaid tavasid

Teispäeval, 12. märtsil toimunud veebipõhine koostöökonverentsil Ukraina ülikoolide õppejõududele keskenduti ettevõtlusõppe ning ülikoolide ettevõtluskoostöö tugevdamisele.
Innovatsioon ja tulevikutehnoloogia

Euroopa innovatsioonivõrgustiku toetusvõimaluste infopäev